Gólokban gazdag döntetlen

Letudta második felkészülési meccsét az FK Csíkszereda.

A Kovásznán edzőtáborozó FK Csíkszereda második ligás labdarúgócsapata letudta második felkészülési mérkőzését is.

A Valentin Suciu által felkészített csíkiak első meccsüket Tatrangon játszották a másodosztályért zajló selejtezőre készülő ACS Mostiștea Ulmu ellen, akiket 3–1 arányban győztek le. Ugyanakkor Csürös és Simó sérülést szenvedett azon a meccsen.

A két sportoló kivételével a keret többi tagja viszont ott volt a Kézdivásárhelyen megrendezett Nyárádtői Unirea elleni második összecsapáson. A Maros megyei csapat megnyervén a megyei bajnokságot a harmadik ligáért kiírt osztályozóra készül.

A két csapat egy gólokban gazdag összecsapást tudott le, amelyen 3–3-as döntetlen született a csíkiak beszámolója szerint.

Az FK a tervek szerint legközelebb jövő héten lép pályára a harmadik ligában érdekelt Székelyudvarhelyi FC ellen.

Felkészülési mérkőzés
FK Csíkszereda – Nyárádtői Unirea 2018 3–3 (2–2)
A csíki gólszerzők:
Bauza (13.), Perényi (31.), Takács (87. - büntetőből).
I. félidő: Gyenge – Antal, Palmes, Intzidis, Bor – Majzik, Sütő, Pintér, János, Perényi, Bauza.
II. félidő: Bartók – Takács, Csonka, Gergely, Simó, Pál, Bara, Botorok, Kálmán, Marrone, Becze.