Kevés volt a kétgólos előny

Bombagólok Sepsiszentgyörgyön.

Alaposan megtizedelte a koronavírus a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK első ligás labdarúgócsapatát, amely ráadásul erőltetett menetben kénytelen egymás után letudnia bajnoki meccseit.

A 20. fordulóban a FC Voluntari látogatott Sepsiszentgyörgyre, az a Voluntari, amely ellen a Sepsi OSK hazai környezetben eddig egyszer sem tudott győzni.

Hazai szempontból remekül indult az összecsapás, hiszen Bogdan Mitrea a 6. percben parádésan tekert egy szabadrúgást a ficakba. A gól után többnyire a középpályán zajlott a játék. A vendégek voltak, akik alkotni igyekeztek, de sokra nem jutottak a remek hadrendben felálló OSK ellen. A 32. percben egy újabb szabadrúgást hozta meg a háromszékiek gólját. Eder remekül ívelt középre, ahol Fofana, megelőzve a védőket, bólintott a hálóba.

A második félidőre a Voluintari igyekezett váltani. A vendégek mestere cserékkel igyekezett és ez meghozta az eredményét. Előbb kapufáig jutottak, majd az 58. percben Ivanov hatalmas gólt lőtt szabadrúgásból. Igaz ehhez kellett Fejér rossz helyezkedése is. A gól erőt adott a vendégeknek, akik 10 perc múlva az egyenlítést ünnepelhették. Stoica használta ki a védők rossz helyezkedését és egyenlített.

A hajrára ráfordulva mindkét csapat megelégedett az 1-1 ponttal. Nem törték össze magukat a győztes találat megszerzése érdekébe, így maradt az igazságosnak mondható döntetlen.

A Sepsi OSK az újabb egy ponttal megőrizte negyedik helyét a tabellán.