Elsőre sima győzelem

Nem sok esélyt adtak Vidombáknak.

Letudta első bajnoki meccsét a VSK Székelyudvarhely a férfi kézilabda-bajnokság másodosztályában. A Sipos Lóránt által dirigált VSK Székelyudvarhely, az újonc Vidombáki Sportingot látta vendégül.

Csak az első negyedóra hozott szoros csatát, ekkor fej-fej mellett haladt a két ellenlábas. A sokkal tapasztaltabb házigazda fokozatosan ellépett a vendégektől, a félidőben már hattal vezettek. A pihenőt követően még rátett egy lapáttal a Sipos Lóránt által felkészített együttes, a tréner az összes benevezett kézilabdázónak megadta a játéklehetőséget. Simán húzta be a bajnokság nyitómeccsét a VSK Székelyudvarhely, amely a következő játéknapon Fogarason vendégszerepel.

Férfi kézilabda A osztály, D csoport, 1. forduló
VSK Székelyudvarhely – Vidombáki Sporting 36–23 (16–10).
VSK Székelyudvarhely:
Komporály Attila 9, Angelo Teuțean, Fekete Róbert, Csibi Hunor 5-5, Palatka Barna 4, Katona Tamás 3, Hadnagy Lóránt 2, Jére Róbert, Tófalvi Krisztián, László Zsolt 1-1. Játszott még: Orbán Szilád, Jobb Lőrinc (kapusok), Dănuț Teiu, Tófalvi Tamás.