Büntetők döntöttek a fináléba jutásról

Az U17-eseknek nem jött össze.

Az U19-es csapat mellett a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK U17-es alakulata is az elődöntőben volt érdekelt a labdarúgó Román Kupában.

Az U17-es csapat ellenfele a Kolozsvári CFR volt, akikkel az odavágón, hazai pályán, gólnélküli döntetlent jegyeztek. A kolozsvári visszavágóra tiszta lapokkal indult mindkét csapat.

A háromszékiek remekül indították a visszavágót és az 55. percben 2–0-ra vezettek. Nagyon közel volt a továbbjutás. Ám ekkor a házigazdák előbb szépítettek, majd a 73. percben egy hatalmas góllal egyenlítettek. A kolozsváriak kapusa a 73. percben egy szabadrúgást végezhetett el bő 60-65 méterről. Franculescu lövése annyira jól sikerült, hogy a labda a hálóba kötött ki. Ezzel egyenlített a CFR.

A folytatásban több gól nem esett, így jöhetett a büntetőpárbaj. Ebben a műfajban a házigazdák bizonyultak jobbnak és 6–5 arányban nyertek.

A másik ágon a Konstancai Farul kettős győzelemmel ejtette ki a FC Botosanit.