Gólt rúgott a válogatottban is

Remek formában a csíkiak gólfelelőse.

Nagy formában van Omar El-Sawy, aki a Szuperkupát megelőzően a válogatottban is gólt rúgott.

A román U18-as válogatott mérkőzésen 3–0-ra győzött Szerbia vendégeként. A sikerből kivette részét az FK Csíkszereda U19-es csapatának vezéregyénisége Omar El-Sawy is, aki a félidőben szállt be és a 73. percben beállította a végeredményt, majd utazott is Râmnicu Vâlceara, ahol az U19-es Szuperkupán segítette győzelemhez a csíkiakat.

A román U18-as válogatott ősszel mutatkozik be a 2023-as máltai rendezésű Európa-bajnokság selejtezőjében, ahol az ellenfél Lettország, Litvánia és Ausztria lesz.

Felkészülési meccs, Belgrád
Szerbia – Románia 0–3 (0–1)
Gólszerzők: Maftei (17.), Leață (68.), El-Sawy (73.)
Románia U18: 1. David Dincă (12. Valentin Mărgărit 46′) – 2. David Maftei (14. Radu Cireșoiu 46′), 5. Ștefan Duțu (17. Mark Kovacs 46′), 3. Adrian Huideș (16. Dragoș Ungurenașu 46′), 4. Robert Sălceanu (13. Alexandru Dinu 46′), – 6. David Sala (19. Denis Ciobanu 46′), 8. Alin Boțogan (18. Vlasti Martinovici 46′) – 11. Antonio Bordușanu (15. George Leață 46′), 10. Denis Bujor (20. Omar El-Sawy 46′), 7. Alexandru Musi (22. Cristinel Dinu 46′) – 9. Rareș Burnete (21. Atanas Trică 46′).

Fotó: fkcsikszereda.ro