Kitartott a Fradi előnye, legyőzte erdélyi ellenfelét

A zöld-fehérek továbbra is hibátlanok, a közép-erdélyiek pedig hazai pályán javíthatnak.

Négy forduló után továbbra is hibátlan az FTC Rail Cargo női kézilabda-csapata a Bajnokok Ligájában, miután a ferencvárosiak 32:28-ra legyőzték a Besztercei Glóriát.

Az erdélyiek 5:5-ig tartották a lépést a zöld-fehérekkel, majd a Fradi elhúzott 10:6-ra és a félidőt is behúzta 18:10-ra. A szünet azonban a Beszterce játszott jobban, lépésről lépésre csökkentette hátrányát és felkapaszkodott 29:27-re. Az FTC azonban rutinosan lehozta az utolsó perceket és végül 32:28-ra nyerni tudott.

A Beszterce csapatában Seynabou Rodriguez volt a legeredményesebb 7 góllal, míg a Debrecenből igazolt Kácsor Gréta 2 találatig jutott, a székelyudvarhelyi Kerekes Éva pedig kimaradt a keretből.

A Bukaresti CSM elleni hazai, 30:26-os győzelmet három vereség követte tehát: Metzben 28:26, a Krim Ljubljana ellen 35:30 hazai pályán, most pedig a Ferencváros ellen 32:28. Az ötödik fordulóban, október 12-én, hazai pályán a Podravka ellen javíthat a Beszterce.

fotó: fradi.hu